Батьки

Цікава Біблія – це християнський сайт для дітей.
Tsikavabiblia.com – це місце на просторах інтернету, де діти можуть більше пізнавати Слово Боже і те, що воно говорить про їх життя. Також тут діти можуть грати в ігри, висловлювати свою думку і взаємодіяти зі спеціально навченими дорослими «Провідниками», які допоможуть їм у рекомендаційній формі, за допомогою Слова Божого. Всі Провідники ретельно перевіряються, перш ніж вони будуть допущені до праці.

Tsikavabiblia.com вірить в силу Слова Божого, і ми закликаємо дітей і їхніх батьків користуватися нашим сайтом.

Батьківський доступ в Tsikavabiblia.com
Наша мета – допомогти батькам забезпечити своїм дітям безпечне і веселе дозвілля в інтернеті. Ми пропонуємо батькам ознайомитися з сайтом, щоб особисто в цьому переконатися. Tsikavabiblia.com це місце, де діти можуть дізнаватися більше про Бога і весело та безпечно проводити час.

Tsikavabiblia.com може пропонувати посилання на інші веб-сайти, які можуть мати свої власні методи збору інформації. Сторонні веб-сайти керуються їх власною політикою конфіденційності або методами збору інформації, які можуть суттєво відрізнятися від наших. Ми рекомендуємо при відвідуванні інших веб-сайтів ознайомитися з їхньою політикою конфіденційності і практикою збору інформації на цих веб-сайтах.

Запитання/Пропозиції?
Якщо у вас є запитання, коментарі з приводу політики конфіденційності і/або практики цього сайту, будь-ласка, зв’яжіться з нами. Наші контакти ви знайдете в верхній частині цієї сторінки.