Чудова новина для тебе!

Чудова новина для тебе!

Золотий колір нагадує нам багатство і багатих людей. Бог також дуже багатий. Йому належить Всесвіт, сонце, місяць, зірки і все, що нас оточує. Він все створив, тому це все належить Йому.
Сяюче золото нагадує нам чистоту. Бог – досконалий і святий. Він ніколи не казав і не робив нічого поганого.
Він настільки святий, що не може дозволити, щоб гріх був поруч із Ним. В Біблії написано: «Свят, свят, свят Господь! (Ісаї 6:3).
В Біблії ми читаємо про місце, де живе Бог – Небеса. Це прекрасне місце, де немає суму чи болю. Вулиці на Небесах зроблені із чистого золота!
Бог хоче, щоб всі люди, ти і я, жили з Ним на Небесах, однак є одна проблема…
Гріх! Саме його нам нагадує темна сторінка. Гріх – це все погане, що ти думаєш, говориш або робиш. Брехня, заздрощі, образи, егоїзм – це все не подобається Богу!
Гріху немає місця на Небі.

В Біблії написано: "всі згрішили" (Римлян3:23). Це означає, що ти і я також грішні.
Кожна людина народжується з бажанням робити зло. Адже ніхто не вчить нас, як обманювати або неслухатися.
Бог говорить, що гріх має бути покараний. Покаранням є відділення від Бога назавжди в страшному місці, де буде тільки біль и страждання…це місце називається пекло. Ось на що ми заслуговуємо.
Бог знає нашу проблему гріха. Він також знає, що самі ми не можемо позбавитися гріха.
Бог любить тебе і мене так сильно, що послав у цей світ Свого єдиного Сина, щоб Він вирішив проблему гріха.
Господь Ісус, Божий Син, народився в цей світ Немовлям. Він ріс як ти і я але жодного разу Він не вчинив гріха. Він - досконалий.
Він віддав Своє життя на хресті за наші гріхи.
В Біблії написано: "Христос був умер ради наших гріхів" (1 Коринтян 15:3). Червоний колір нагадує нам про кров, яку Ісус пролив за наші гріхи.

Через три дні Ісус воскрес і сьогодні Він живий.
Ця сторінка говорить про те, як ми можемо очистити своє серце перед Богом.
Тільки Господь Ісус може зробити це для тебе.
Коли Ісус Христос помер на хресті, Він зайняв наше місце. Тепер за наші гріхи сплачено ціну. Тому, Ісус може пробачити тобі твої гріхи.
Якщо ти справді щиро жалкуєш про свій непослух Богу, ти можеш попросити Ісус очистити твоє серце назавжди. Ти можеш сказати Йому такі слова: «Господь Ісус, пробач мені мої гріхи. Дякую Тобі, що помер за мене. Допоможи мені відвернутися від моїх гріхів і очисти моє серце перед Богом".
Якщо ти довірив своє життя Ісусу, то Бог тепер бачить твоє серце чистим завдяки тому, що Ісус зробив для тебе. Одного дня ти будеш з Богом не Небесах .
Бог подарував тобі вічне життя. В Біблії написано: «Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не згинув, але мав життя вічне» (Івана 3:16).
Коли ти бачиш зелені рослини, то розумієш, що вони живі. Коли ти отримуєш від Бога в дарунок вічне життя, то ти також починає зростати. Зростати в тому, щоб ставати більше схожим на Бога. Ти вчишся любити Бога і чинити так, як Він каже в Своєму Слові.
Ці чотири пункти допоможуть тобі зростати в Бозі:
1. Молись: щодня розмовляй з Богом.
2. Читай Біблію і виконуй те, що там написано.
3. Розповідай іншим про Ісуса.
4. Якщо ти знову згрішиш, відкрий свій гріх перед Богом.
Бог обіцяє: "Я тебе не покину" (Євреїв13:5).
А ти вже прийняв Божий дарунок для тебе? Розкажи про це свої друзям а також провідникам на tsikavabiblia.
;
  
  
  

Повернутися на початок